صفحه اصلی / معرفی شرکت

معرفی شرکت


مهندسین مشاور رهساز طرح، تأسیس‌شده در سال 1376، در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های مهندسین مشاور پیشتاز در ایران و متخصص در حوزه‌های راه‌آهن شهری، تونل‌های TBM و NATM، ارتعاش ریلی، راه‌آهن، راه، و همچنین ساختمان­های صنعتی و اداری، در حال فعالیت است. ساختار سازمانی کارآمد مهندسین مشاور رهسازطرح، از مدیران و کارشناسان خبره‌ای در بخش‌های سیویل، تونل، راه‌آهن، معماری، سازه، تأسیسات و تجهیزات مکانیکی، تأسیسات و تجهیزات الکتریکی، و همچنین تیم مدیریت پروژه‌ای باتجربه به منظور مدیریت، برنامه‌ریزی، و کنترل پیشرفت فعالیت‌های مهندسی بهره می‌برد.

خدمات گسترده مهندسین مشاور رهسازطرح، پوشش‌دهنده تمام مراحل چرخه حیات پروژه‌ها، شامل مطالعات پیدایش و شناسایی، امکان‌سنجی، مطالعات پایه، طراحی تفصیلی، نظارت کارگاهی و عالیه، جمع‌آوری اسناد و برگزاری مناقصه، راه‌اندازی و تحویل، و همچنین تعمیر و نگهداری و نوسازی است. درک نیازهای کارفرما، و برنامه‌ریزی ظرفیت‌های موجود بر اساس آن، همواره این مشاور را قادر می‌سازد تا با ارائه خدمات مهندسی باکیفیت مطابق زمان‌بندی پروژه، سطح انتظارات کارفرمایان را از شرکت‌های مهندسین مشاور افزایش دهد.

در سال‌های اخیر، مهندسین مشاور رهسازطرح، گزینه برتر بسیاری از کارفرمایان برای انجام خدمات مشاوره در حوزه ساختمان­های صنعتی، راه‌آهن شهری، تونل، راه‌آهن، و راه در قالب خدمات مطالعات مهندسی، و همچنین نظارت کارگاهی و عالیه در بسیاری از شهرهای کشور از جمله تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز، هشتگرد و زاهدان بوده است.

مهندسین مشاور رهساز طرح با سوابق کاری گسترده، شامل 200 هکتار طراحی و نظارت دپو و پارکینگ مترو، 170 کیلومتر طراحی مسیر در خطوط 1، 3، 5، 6، و 7 متروی تهران و همچنین سایر کلانشهر های ایران، خدمات مشاوره (شامل مطالعات پایه، تفصیلی و نظارت) برای 200 کیلومتر روسازی و زیرسازی راه‌آهن شهری در خطوط 1، 3، 5، 6، و 7 متروی تهران و سایر کلانشهرها، طراحی 2 میلیون متر مربع دپو و پارکینگ در تهران، کرج، مشهد و تبری، خدمات مشاوره (شامل مطالعات پایه، تفصیلی و نظارت) برای 15 کیلومتر تونل مکانیزه در خط 6 متروی تهران و 20 کیلومتر تونل به روش NATM در خط 1 متروی تهران و خدمات مشاوره (شامل مطالعات پایه، تفصیلی و نظارت در حوزه‌های معماری، سازه، تأسیسات و تجهیزات برقی و تأسیسات و تجهیزات مکانیکی) برای 10 ایستگاه راه‌آهن شهری در در خطوط 1، 3، 5، 6، و 7 متروی تهران، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت راه‌آهن ایران شناخته می‌شود. مهندسین مشاور رهسازطرح همچنین با انجام خدمات مشاوره (مطالعات پایه و تهیه اسناد مناقصه) برای پروژه تراموای شیراز، به عنوان اولین شرکت ارائه‌دهنده خدمات مشاوره تراموا در ایران، یکی از بنیانگذاران انجام خدمات مهندسی در این حوزه به حساب می‌آید.

 

کمی منتظر بمانید...